KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12735327
nr 1273 5327
Damporträtt, 1800-tal, ej signerad. Olja på duk, 54x45 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 2 september 2019
kl 18:55:08
2/9 18:42:58
2/9 18:46:05